Близько половини Державного фонду регіонального розвитку у наступному році спрямовуватиметься на розвиток дорожньої інфраструктури

news-image
Вчора у місті Косові відкрили міст через річку Рибниця, який був зруйнований липневою повінню 2008 року. Більше десяти років кермувальники автомобільного транспорту змушені були користувався тимчасовим мостом. На відкриття мосту завітав голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, духовенство, громада району.

«У розвитку дорожньої інфраструктури Прикарпаття ми маємо амбітні плани: це будівництво чималої кількості мостів на дорогах державного і місцевого значення та важливих для поступу області автошляхів. З відповідним зверненням вже область звернулася до керівництва Укравтодору та Міністерства фінансів України задля отримання фінансового ресурсу для того, щоб наступного року якомога більше коштів інвестувати у будівництво доріг і мостів, - розповів Денис Шмигаль. – Окрім того, затверджено принцип розподілу Державного фонду регіонального розвитку, при якому 50 відсотків його фінансового ресурсу спрямовуватиметься на розвиток дорожньої інфраструктури».

На переконання керівництва підрядної організації, яка здійснювала будівництво, конструкція мосту є досить надійною і складається із трьох частин, загальною протяжністю близько 72 метрів. Його основу утримують металеві балки. При спорудженні об’єкта використані деформаційні шви відкритого типу, що унеможливлюють появу тріщин на полотні мосту.

Також особливістю конструкції є облаштування на тротуарах перил для людей з інвалідністю.

До слова, даний міст є одним із п’яти, відновлених за останні чотири роки. Термінового будівництва ще потребують близько десяти мостів в області.

06.12.2019 14:32