Щодо приєднання представників бізнесу до співпраці на умовах pro bono

Обласна державна адміністрація активізує роботу із залучення іноземних інвестицій в економіку області та здійснює заходи, що сприятимуть  поліпшенню інвестиційної привабливості області, стимулюванню промислового виробництва, створенню нових високотехнологічних виробництв та десятків тисяч високопродуктивних робочих місць, збільшенню обсягів та асортименту випуску експортоорієнтованої продукції та, як наслідок підвищенню конкурентоспроможності економіки та добробуту населення області.

У зв’язку із цим, важливе місце має юридично-консультаційна підтримка супроводу та реалізації інвестиційних проектів. Залучення професійного консалтингу дозволяє знизити можливі ризики та максимально забезпечити реалізацію проекту.

З метою ефективної реалізації інвестиційної діяльності в області запрошуємо представників ділових кіл області в сфері консалтингу та надання юридичних послуг долучитися до співпраці на умовах pro bono (безкоштовно).

Зацікавлених в участі прохання до 06.12.2019 року інформувати управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації за адресою:

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21

тел. 55-20-29; тел./факс: 55-20-42

e-mail: ums@if.gov.ua.

02.12.2019 13:45