Форум Міжнародні дні бізнесу в Україні: «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів»

20 грудня під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум Міжнародні дні бізнесу в Україні (ТПП України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Ініціаторами та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання, за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, головних міністерств, облдержадміністрацій.

Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найбільш перспективні, а також спірні сторони цієї угоди.

Формат заходу також передбачає B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум буде привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

В рамках Форуму буде проведено засідання української частини українсько-турецької ділової ради, а також установче засідання української частини Українсько-Турецької двосторонньої палати.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами за кордоном, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, обговорити нагальні питання двостороннього співробітництва.

Вартість участі у заході:

Члени ТПП України - 480 грн. (вкл. ПДВ).

Не члени ТПП України - 660 грн. (вкл. ПДВ).

Зацікавлених щодо участі у Форумі суб´єктів господарювання області прохання поінформувати управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації до 10 грудня 2019 року за адресою:

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21

тел.55-22-66; тел./факс: 55-20-42

e-mail: ums@if.gov.ua.

27.11.2019 09:27