Українсько-чеський бізнес-форум

19 листопада 2019 року в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Чехії. Уточнену програму заходу та список чеських компаній з побажаннями щодо можливої кооперації буде надіслано додатково.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою.

До пріоритетних напрямків українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, сільське господарство та сфера ВПК.

Контакти для довідок: т. (044) 461 98 08, e-mail: boi-ier@ucci.org.ua (O.Бондаренко).

12.11.2019 11:15