Про результати конкурсів на заміщення вакантних посад в управлінні екології та природних ресурсів ОДА

Інформація про результат конкурсу на заміщення вакантної  посади державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, оголошення на офіційному вебсайті Єдиного порталу вакансій державної служби, код публікації № 99360.

Для участі у конкурсі на вищезазначену посаду необхідні документи не подав жоден кандидат. За результатами оголошеного конкурсу переможця не визначено.

Інформація про результат конкурсу на заміщення вакантної  посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу дозвільної діяльності (на умовах строкового трудового договору), оголошення  на офіційному вебсайті Єдиного порталу вакансій державної служби, код публікації № 99361.

Код публікації

 

Назва посади

П.І.Б. переможця

Загальна кількість  балів

№ 99361

головний спеціаліст відділу дозвільної діяльності управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Медвідь Роман Володимирович

10,2

 

Інформація про результати конкурсу на заміщення вакантної  посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору координації природоохоронної діяльності та поводження з відходами, оголошення  на офіційному вебсайті Єдиного порталу вакансій державної служби, код публікації № 99362.    

Код публікації

 

Назва посади

П.І.Б. переможця

Загальна кількість  балів

№ 99362

завідувача сектору координації природоохоронної діяльності та поводження з відходами управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Данилюк Оксана Василівна

9,8

 

30.10.2019 17:02