Денис Шмигаль: Мусимо всі консолідуватися, щоб здобути мир на Сході України

news-image
В умовах сьогодення, коли шостий рік поспіль в Україні триває збройне протистояння на Сході держави, свято захисника України має особливе значення для всіх нас. Адже без воїнів, які боронять східні рубежі держави від агресії з боку Російської Федерації, без тих Героїв, які віддали своє життя на вівтар визволення рідної землі від окупантів, ми б сьогодні могли б не відзначати Дня незалежності, жити і працювати у вільній державі.

З такими словами напередодні Дня захисника України під час урочистостей в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк до прикарпатців звернувся голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. «Сьогодні, у переддень Святої Покрови, ми згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхньої справи – вояками Української Повстанської Армії, та вклоняємося усім, хто нині боронить наші землі на сході України, - зазначив під час виступу Денис Шмигаль. - Щиро вітаю всіх військовослужбовців, ветеранів, солдатів строкової служби, вояків УПА, учасників визвольних змагань та бійців АТО/ООС. Адже саме на вас покладена священна місія - захищати рідну землю, забезпечувати мирне життя та свободу нашого народу». Денис Шмигаль також наголосив, що на сьогодні нашим головним завданням є відновлення миру та здобуття перемоги у гібридній війні.

«Гібридна війна потребує й гібридної перемоги, - підкреслив Денис Шмигаль. – Тож мусимо всі консолідуватися: дипломати, представники медіапростору та спільно здобути перемогу на Сході України».

Керівник області привітав захисників зі святом та разом із заступником голови обласної ради Сергієм Басарабом вручив почесні відзнаки та нагороди прикарпатським захисникам.

 

11.10.2019 14:29