Денис Шмигаль взяв участь у вшануванні памʼяті загиблих захисників України

news-image
Сьогодні у Меморіальному сквері Івано-Франківська священики відслужили панахиду за загиблими за незалежність і суверенітет України. Вшанувати памʼять Героїв та помолитися за їх душі прийшли голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, заступники голови ОДА, ветеранські спільноти учасників АТО та ООС, військові, представники Нацполіції, громадськість.

Меморіальні заходи розпочалися із Гімну України. Пам'ять захисників України усіх поколінь вшанували хвилиною мовчання. Опісля представники обласної влади, ветеранських та громадських організацій поклали квіти до пам’ятного Хреста усім борцям за волю України.

Очільник області поклав квіти до могили Героя України Романа Гурика, загиблих на Майдані та в зоні проведення АТО.

Спілкуючись із журналістами, Денис Шмигаль висловив свою позицію щодо ініціативи Президента України про припинення вогню на Сході держави.

«Треба буде захищати Батьківщину – ми її будемо захищати усі разом. Треба буде віддати свої життя – покладемо за волю і свободу нашої землі. Але після п’яти років протистояння на одному місці треба спробувати зробити інші кроки, які дозволять нам припинити людські жертви і рушитися у напрямку іншої перемоги – на дипломатичному рівні. Я за перемогу, як і Президент України бажає перемоги! Якою вона має бути? Військовою, дипломатичною та інформаційною», - підкреслив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

 

11.10.2019 13:07