XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region»

місті Львові впродовж 31 жовтня - 1 листопада 2019 року.

Міжнародний економічний форум - це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням. Головними завданнями цього заходу є: представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

Заплановано, що заходи першого дня Форуму включатимуть чотири блоки:

«Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини», «Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва», «Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній», «Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України». Також інформуємо, що у другий день Форуму передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження.

За додатковою інформацією щодо участі в заході просимо звертатись до управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації за телефоном: (032) 261-20-40 або на електронну адресу: invest.loda.forum@gmail.com.

До 10 жовтня 2019 року необхідно підтвердити участь у заході та заповнити форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRYKQMkSQ6rJ4C0WS1aJIviANG1xhMQfwTJb15TtM7Tfs7KA/viewform 

30.09.2019 11:24