В Івано-Франківську відкрили спортивний майданчик для гри в бадмінтон

news-image
В Івано-Франківську на стадіоні «Наука» Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника відбулося урочисте відкриття стаціонарного спортивного майданчика для гри в бадмінтон.

Президент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова спорткомітету України з не олімпійських видів спорту Ілля Шевляк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, ректор Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника, президент федерації бадмінтону в Івано-Франківську Ігор Цепенда, ректор Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівськй, генеральний секретар ФБУ Артем Стасюк, голова відділення НОК в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, також відомі Івано-Франківські спортсмени, переможці світових та європейських змагань взяли участь у цій події.

«Бадмінтон – це наймасовіший спорт в світі, олімпійський вид спорту, швидкісний спорт та найдоступніший. Я щиро вірю та переконаний, що саме з цього майданчика почнеться успішна й переможна історія бадмінтону та вихованців школи цього виду спорту Прикарпатського регіону, які будуть олімпійськими чемпіонами, чемпіонами світу та чемпіонами Європи. Займатись спортом – це модно, а бадмінтоном – це круто», - наголосив Олексій Дніпров.

Президент федерації бадмінтону України розповів, що такий олімпійський вид спорту як бадмінтон починає свій розвиток в Івано-Франківській області, зокрема, з Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника, одного з провідних вищих навчальних закладів східної Європи. Також висловив своє переконання в тому, що цей спорт має великі перспективи в цій області, оскільки популярний в багатьох країнах Європи.

«В нашій області є всі умови для того, щоб такі спортивні об’єкти як спортивний майданчик для гри у бадмінтон з’являлись. Створюються усі умови для розвитку різних видів спорту на Прикарпатті. Хочу сказати, що представники влади Івано-Франківщини займаються спортом та здійснюють максимум зусиль для розвитку цієї галузі в області загалом. Вважаю, що такі події як сьогодні привертають увагу всієї громадськості, оскільки спорт – це символ здорового способу життя. Івано-Франківщина розвивається та має всі умови для того, щоб відбутись як європейський цивілізований регіон», - підкреслив Віталій Федорів.

Зауважимо, що президент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, ректор Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда ознайомились з інфраструктурою Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Відвідали й спортивний комплекс «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, де обговорили питання проведення його реконструкції, залучення коштів на ці роботи, обладнання залу для проведення спортивних змагань з баскетболу, волейболу, міні-футболу та бадмінтону.

29.09.2019 09:13