Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»  проводить  третій загальноукраїнський конкурс кращих проектів у сфері освіти дорослих

Головною метою конкурсу є сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в  Україні; стимулювання професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих; об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду і поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається впродовж життя.

Для участі у конкурсі приймаються освітні проекти, які були повністю реалізовані у період з 01 листопада 2018 року до 31 жовтня         2019 року. Кінцевий термін подачі матеріалів для участі у конкурсі –              1 листопада 2019 року.

Учасниками конкурсу можуть бути провайдери освіти дорослих, у тому числі усі зацікавлені державні та недержавні установи, які працюють у сфері освіти дорослих.

Переможці будуть нагороджені дипломами, а також отримають спеціальну нагороду Української асоціації освіти дорослих. Усі учасники отримають сертифікати участі. Нагородження переможців відбудеться          06 грудня 2019 року в м. Києві. Усі витрати, пов’язані з участю у заході запрошених переможців, будуть покриті організаторами конкурсу.

 

Вимоги до оформлення презентацій, Порядок проведення щорічного загальноукраїнського конкурсу найкращих проектів у сфері освіти дорослих, а також усю інформацію щодо конкурсу можна отримати на сайті  www.uaod.org.ua

Контактна особа з питань проведення конкурсу - менеджер з організаційних та технічних питань Української асоціації освіти дорослих, Анастасія Бойко (тел. 0970776958)

17.09.2019 10:11