Денис Шмигаль: Ми різні, але ми єдині. І лише ми своєю щоденною сумлінною працею можемо зробити зміни, на які очікуємо

news-image
Сьогодні Прикарпаття урочисто відзначило 28-у річницю Незалежності України.

На Вічевому Майдані з нагоди знакової дати відправлено екуменічний святковий молебень.

Розпочалися урочистості на головній сцені обласного центру з вітального слова голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

Він закликав присутніх вшанувати хвилиною смутку і мовчання пам’ять загиблих героїв, завдяки яким маємо змогу відзначати сьогоднішнє свято – День Незалежності.

«Україна сплатила і платить щодня непомірну ціну за право бути в когорті вільних незалежних і цивілізованих держав світу. Ми заслужили, здобули незалежність. І ми, і лише ми, можемо зробити ті зміни, які очікуємо, своєю щоденною, сумлінною, кропіткою працею з любов’ю до України», - наголосив Денис Шмигаль. 

Він побажав святочній громаді Божого благословення, а Україні процвітання.

В урочистому відкритті свята також взяли участь та виступили керівники області і міста, народні депутати України, гості з Німеччини.

Урочистостям передувала хода пам’яті за полеглими за волю і незалежність нашої держави за участю захисників України, ветеранів АТО/ООС, волонтерів, громадських діячів, родин Героїв Небесної сотні та загиблих учасників бойових дій, молоді.

В Івано-Франківську та населених пунктах області тривають різноманітні мистецькі заходи та святкування з нагоди 28-ї річниці Незалежності

24.08.2019 15:20