Міжнародна конференція щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації

8 серпня 2019 р. у рамках роботи Першого форуму медичного та оздоровчого туризму Львівського регіону відбудеться Міжнародна конференція щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації.

Захід організований Мінекономрозвитку спільно з Львівською облдержадміністрацією за підтримки Української асоціації медичного туризму та Голови Всесвітньої асоціації медичного туризму.

Під час конференції заплановано проведення панельної дискусії «Україна на світовій карті медичного туризму» та В2В зустрічі за участі провідних установ, що надають медичні послуги (санаторії, медичні центри, клініки, лікарні, реабілітаційні та діагностичні центри), а також потенційних покупців медичних послуг (посередників) з країн Перської затоки (Саудівська Аравія, Катар, Бахрейн, ОАЕ, Кувейт), Середньої Азії та Кавказу, провайдерів з медичного туризму, представників медіа, спеціалізованих інтернет-платформ та друкованих видань.

Місце проведення заходу: готельний комплекс «Edem Resort Madical & Spa», с. Стрілки Перемишлянського р-ну Львівської області.

Початок роботи конференції: 10:00.

Реєстрація триває до 05.08.2019 р. за посиланням: https://forms.gle/FDnmjY1RgJFEf78XA

02.08.2019 08:53