Щодо навчального курсу з питань публічних закупівель

Мінекономрозвитку спільно з Київською школою економіки за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», проводиться набір на навчальний курс «Фахівець з публічних закупівель для місцевого самоврядування, державних адміністрацій та органів виконавчої влади».

Головною метою навчального курсу є підвищення обізнаності фахівців сфери публічних закупівель. Зарахування на курс відбувається за результатами конкурсу з можливістю отримання безкоштовної стипендії, за рахунок якої покривається вартість навчання, витрати на транспорт та  проживання учасників під час проведення модулів з практичних занять.

Подача документів для прийняття участі у конкурсі здійснюється до 9 серпня 2019 року. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Київської школи економіки за посиланням www.ukraine-learns.org

З питань подачі заявки на конкурс звертатись до контактної особи Олени Стародубцевої: тел.0674347205, e-mail: ostarodubtseva@kse.org.ua

Навчання за програмою розпочинається 19 серпня 2019 року, якою передбачено 11 онлайн модулів (лекції, вебінари та тестування), і 2 модулі з практичних занять.

Після успішного закінчення навчання учасники отримають сертифікат «Фахівець з публічних закупівель для місцевого самоврядування, державних адміністрацій та органів виконавчої влади».

18.07.2019 10:04