Шановні прикарпатці!

news-image
Сьогодні ми вшановуємо чергову річницю ухвалення історичного документу - Декларації про державний суверенітет України.

16 липня 1990 року стало важливою віхою у здобутті незалежності нашою державою. І не тільки тому, що Декларація стала провісником Акта проголошення незалежності України, а відтак – Всеукраїнського референдуму за незалежність України 1 грудня 1991 року.

Адже уже тоді її творці, прописуючи юридичні передумови утворення незалежної держави, означили основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики, економічного розвитку та державного будівництва. Декларація стала правовим фундаментом прийняття Конституції, формування нашої законодавчої бази.

Торуючи шлях до правової та заможної України, нам доводиться долати чи не найскладніші випробування за роки незалежності. Мусимо берегти суверенітет та цілісність країни, за що платимо високу ціну. Тож згадаймо цього дня Героїв, що жертвують життям заради миру та єдності українців.

Вітаючи з 29-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України, бажаю вам, дорогі краяни, міцного здоров’я, мирного неба, особистого щастя, благополуччя, нових творчих успіхів в ім’я процвітання нашої Батьківщини.

Переконана, спільна натхненна праця і турбота про благополуччя Прикарпаття, про майбутні покоління примножить наші сили і згуртує нас.

 

В.о. голови обласної
державної адміністрації                                                                 Марія Савка

16.07.2019 08:00