Перший інвестиційний форум Східного партнерства

10-11 липня 2019 року відбудеться візит української бізнес-делегації до м. Батумі, Грузія з метою участі в Першому інвестиційному форумі Східного партнерства.

Офіційну делегацію від України на форумі очолюватиме перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

У Першому інвестиційному форумі Східного партнерства візьмуть участь Президент Ради ЄС Дональд Туск, члени Європейської комісії та Європейської ради, члени урядів країн, на які розповсюджується програма Східного партнерства.

На форумі підбиватимуться підсумки впровадження програми Східного Партнерства за 10 років, а також обговорюватимуться пріоритети співпраці між ЄС та країнами Східного партнерства – залучення інвестицій в галузі інфраструктури, енергетики, сільського господарства і промисловості.

Більш детальна інформація про форум доступна за посиланням https://www.eap-events.eu/ehome/eap-investmentforum.eu/

На полях форуму також відбудеться церемонія відкриття Представництва УСПП в Грузії та презентація плану його роботи на найближчий період.

Запрошуємо вас взяти участь у форумі і просимо зареєструватись, надіславши заповнену анкету, що додається.

Контактна інформація: тел. (044)5369642;  +38 0503533402; e-mail: ved3@uspp.org.ua Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

08.07.2019 11:03