Шановні видавці, виробники поліграфічної продукції, представники сфери книгорозповсюдження!

news-image
Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження, яке в Україні відзначається щорічно в останню суботу травня.

Від часу Княжої доби і до сучасності друковане слово залишається для людства визначним здобутком цивілізації, найважливішим джерелом знань, ефективним стимулом інтелектуального розвитку, свідченням високорозвиненої культури.

Щоб видавати книгу, потрібно знати її неминущу цінність, треба вміти її берегти і передавати з покоління в покоління. Це вічний духовний скарб народу.

Сьогодні важливою складовою державної політики є створення сприятливих умов для розвитку української книжки, забезпечення багатомільйонної аудиторії читачів високоякісними зразками вітчизняної та зарубіжної літератури.

Щиро вдячний вам за самовіддану працю, за ваш внесок у національне відродження України, адже Прикарпаття має значні здобутки у книгодрукуванні, наданні різноманітних поліграфічних послуг, розвитку мережі книгорозповсюдження.

То ж з нагоди свята усім видавцям,  виробникам поліграфічної продукції, представникам сфери книгорозповсюдження бажаю міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, матеріального добробуту і творчих звершень.

Голова обласної
державної адміністрації                                     Олег Гончарук

25.05.2019 08:00