У Тишківцях на Городенківщині вшанували пам’ять національних героїв Тараса Шевченка та Романа Шухевича

news-image
Вже традиційно 22 травня, у День Святого Миколая, у селі Тишківці відбуваються заходи, приурочені вшануванню пам’яті національних героїв і символів України - Тараса Шевченка та Романа Шухевича.

Цьогоріч 158-у річницю від дня перепоховання Кобзаря на Чернечій горі біля Канева відзначили пам’ятним віче та панахидою, а також покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, монументу Роману Шухевичу та всім загиблим героям.

На урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою, народний депутат України Анатолій Матвієнко з дружиною Ольгою, народний депутати України Михайло Довбенко,  народний депутат України Сергій Березенко з дружиною Уляною, голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, депутат обласної ради Андрій Левкович, громада та гості села.

Присутні спільно зі священнослужителями помолилися за упокій душ тих, хто віддали своє життя за Україну.

«Сьогоднішній День Святого Миколая надихає нас на милосердні вчинки та відкриває серця для любові. Ми сповнені надії на краще майбутнє, яке ми творимо власними руками. А Тишківці є прикладом бажання громади змінити обличчя свого рідного села – відновити дорожню інфраструктуру, заклади соціально-культурної сфери, створити комфортні умови для праці та відпочинку людей», - зазначив Олег Гончарук.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Матвієнко наголосив, що завдяки українським героям сьогодні ми знаємо, що потрібно змінювати задля процвітання держави.

«Пам’ятаючи історію, ми можемо змінювати майбутнє нашої держави, - підкреслив народний обранець. – Наші національні герої є прикладами відповідальності за долю власної країни. Тож мусимо донести до підростаючого покоління ідею зміцнення України шляхом своєї непосильної праці. Відповідальність за країну, про яку ми мріємо, повинна стосуватися кожного і першим кроком на цьому шляху повинні бути яскраві позитивні зміни у рідному селі чи селищі, місті, а відтак - області та усій державі».

Також слід додати, що у рамках святкування Дня Святого Миколая серед дітей та дорослих, які приїхали із різних сіл району, відбулися різноманітні конкурси та змагання.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

22.05.2019 16:59