До уваги суб’єктів туристичної діяльності, профільних громадських організацій, майстрів народних художніх промислів

8 червня 2019 року на межі Запорізької та Донецької областей, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природнього заповідника «Кам’яні могили» поблизу с. Назарівка Нікольського району Донецької області, проводитиметься історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».

У програмі фестивалю передбачаються: реконструкція історії України у різних історичних періодах (скіфська, княжа, козацька доби та доба відродження незалежності), показові виступи клубів реконструкторів, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (з продажем власних виробів), конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом, фаєршоу тощо.

До участі у культурно-мистецьких заходах фестивалю запрошуються реконструктори історичних подій, ремісники, майстри народних художніх промислів та творчі колективи.

Заявки для участі у фестивалі приймаються до 20 травня 2019 року на електронну адресу управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації: kul.d@dn.gov.ua.

Контактна особа: Гнідкін Євген Володимирович - начальник відділу культурно-дозвільної діяльності управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, тел. (050) 994 00 57.

14.05.2019 10:57