Дорогі жінки, любі наші матері!

news-image

З давніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям. Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері, адже материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу.

Саме Ви, долаючи сьогоднішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Від щирого серця вітаю всіх матерів Прикарпаття зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває Ваші родини повсякчас. А любов, яку Ви сієте довкола себе нехай повертається сторицею. Низький Вам уклін, дорогі Матері, та щира шана!

З повагою

Голова обласної 
державної адміністрації                                               Олег Гончарук

12.05.2019 08:00