Тренінг з підвищення конкурентоздатності українських швейних та текстильних підприємств

У зв’язку з налагодженням співпраці та укладеним меморандумом про взаєморозуміння між Міжнародним Торговельним Центром (МТЦ) та Асоціацією «Укрлегпром» в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, буде проведено системний навчально-прикладний тренінг для експортоорієнтованих швейних та текстильних підприємств «Розуміння процесу мерчандайзингу і ролі мерчандайзера в швейній індустрії»

Довідково: МТЦ є спільним агентством розвитку Світової організації торгівлі та Організації Об'єднаних Націй, яке стимулює зростання експорту за рахунок надання технічної допомоги, пов'язаної з торгівлею, на національному, інституційному та підприємницькому рівнях (www.intracen.org).

 Даний навчальний цикл розрахований на підготовку та підвищення кваліфікації із числа фахівців підприємства для подальшого впровадження набутих ними знань з метою збільшення обсягів продажів як у власній мережі, так і в рамках співпраці з іноземними контрагентами.

Реклама - рушійна сила торгівлі, ця аксіома відома кожному виробнику вже не одне десятиліття, але сьогодні однієї реклами для підтримки, стимулювання та збільшення продажів вже недостатньо. Тут на допомогу рітейлерам та виробникам приходить мерчадайзинг – комплекс заходів, спрямованих на збільшення обсягів продажів. Спеціалісти з мерчадайзингу - це стратегічний актив компанії, який слугує містком між закупівельником та постачальником, як на міжнародному, так і на локальному рівнях.

Мета тренінгу: Посилення виробничого потенціалу та підвищення конкурентоздатності українських експортоорієнтованих швейних та текстильних підприємств.

Тренінг розроблений для здобуття знань, навичок та вмінь з питань:

 - розуміння повного циклу управління запитом клієнта, розробкою продукту та виконання замовлення;

 - розробки повної специфікації продуктів включаючи: дизайн, матеріал, колір, пошив, фінішна обробка, нанесення етикеток та маркувань, стандарти якості, собівартість та маржинальний дохід та конкурентне ціноутворення;

- розробки графіку виробництва, включаючи залучення власних вільних потужностей, а також підрядних виконавців;

- співпраці з постачальниками матеріалу, оздоблення, аксесуарів, пакування, що використовуються у виробничому процесі. Робота з відділом закупівель;

- співпраці з відділом розробки зразків щодо виконання замовлень закупівельних організацій;

- співпраці з виробничим відділом на всіх етапах задля забезпечення виконання замовлення у визначений строк та відповідної якості;

 - розробки плану відвантаження та відповідних документів для узгодження з закупівельними організаціями. Підготовка супроводжуючих документів відповідно до вимог банків, закупівельних організацій, експортерів. Розуміння процедур експедирування вантажу у портах експорту та імпорту, митних процедур, звільнення від мит, експортних субсидій, звільнення від імпортних мит, наприклад, Генералізована система преференцій (GSP);

 - проведення оцінки та всебічного аналізу (due diligence) продавця;

- про моду, стилі, колекції, тканини, фасони;

- посилення комунікаційних навичок із врахуванням культурного, політичного, професійного, етичного та особистісного аспектів.

Можуть взяти участь: - мерчандайзери, менеджери із закупівель та продажів, контактні особи для закупівельника у постачальницькій організації;

- фахівці проміжної ланки між постачальниками та закупівельниками;

- фахівці із відповідною технологічною освітою та досвідом у малих та середніх підприємствах (не менше 100 операторів); - власники або керівники мікропідприємств (менше 50 операторів).

Участь у тренінгу є безкоштовною для одного спеціаліста компанії даного напрямку за умови сплати витрат на проживання учасника. Учасники матимуть можливість спілкування з досвідченими міжнародними експертами у даній сфері. Кожен навчальний день буде складатися з лекційної і практичної частини, групових завдань, гостьових лекцій, презентацій, онлайн-тестів тощо. Усі учасники отримають власний комплект матеріалів тренінгу, пост-супровід спеціалістів, сертифікат про закінчення навчання.

Тренінг відбудеться 13-16 травня 2019 року на базі луцького підприємства ПрАТ «Едельвіка» (Україна, м.Луцьк, вул. Карбишева, 2, сайт компанії: www.edelvika.com).

У разі зацікавленості даним проектом, зверніться в Асоціацію «Укрлегпром» до 20 квітня 2019 року за телефонами: +38(044)528-14-24, +38(097)944-15-33 (Анна Нестеренко) або за електронною адресою ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua.

 

 

17.04.2019 14:03