Оголошено III етап конкурсу на розробку в 2019 році Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP)

Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує III етап конкурсу на розробку в 2019 р., Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих та середніх громад України, з чисельністю населення не більше 100 тис.

Участь можуть брати органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади України, які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи – (Covenant of Mayors) – “Угода мерів”, ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року.

Вимоги до учасників конкурсу: 

місто, селище, ОТГ з фактичною кількістю населення не більше 100 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення), яке приєдналося, або планує приєднатися до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері. Можливість надання не менше 50% співфінансування проведення інвестиційних розрахунків в межах концепції залучення нових технологій, ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля, забезпечення сталого розвитку поселень та заходів з формування реєстру інвестиційних проектів громади.

Кінцевий термін подачі заявок: 4 червня 2019 року 16 год. 00 хв.

Пріоритети будуть надаватися учасникам, які мають готовність до просування партнерських проектів сталого розвитку в галузі: • енергобезпеки та диверсифікації джерел енергії, зменшення витрат енергоносіїв; • збереження довкілля, благоустрою територій • енергозбереження на об’єктах комунальної власності • модернізації технологій у житлово-комунального секторі та використання альтернативних джерел енергії; • організації партнерства «громада-бізнес-влада»; • стратегічного планування, комплексної оцінки середовища, адаптації та пом’якшення наслідків зміни клімату; • моніторингу дій влади та навчання громади (громадський нагляд та контроль); • формування енергетичного бюджету громади; • просування м’яких інформаційних заходів; • впровадження комплексних заходів скорочення витрат.

Роботи по написанню Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) будуть виконуватися в 2019 р. експертами, учасниками проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки».

Умови участі:

учасник конкурсу надає заповнену аплікаційну форму (формат Word документ) та її сканкопію з підписом Голови громади і печаткою (формат PDF);

лист на офіційному бланку з підтвердженням про співфінансування;

заповнену «Анкету для визначення рейтингу громади».

Всі матеріали надсилати на пошту громадської організації: lubnyfound@gmail.com У темі листа вказати: konkurs_secap_назва громади. Контактна особа 095 317 24 47; 098 290 36 36 Руслан Щербаков.

Аплікаційна форма та анкета для визначення рейтингу

16.04.2019 10:21