Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку  Івано-Франківської ОДА

Відповідно до статті 23 Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 (зі змінами): оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії \"Б\" – начальника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку Івано-Франківської  обласної  державної адміністрації.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (В. Джигіта) оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на вакантну посаду начальника управління з питань децентралізації та регіонального розвитку Івано-Франківської  обласної  державної адміністрації  на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

4. Відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації (А. Мельничук) надати в електронній формі міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях рішення про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу, що додаються, не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 Умови

 

Голова обласної

державної адміністрації                                                         Олег Гончарук

 

10.04.2019 16:43