Розпочато реєстрацію у Торгову місію до Індії у секторі машинобудування, «зелених» та аерокосмічних технологій

ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку, запрошують українські малі та середні підприємства/ проекти взяти участь у Торговій місії до Індії, яка відбудеться 22-27 квітня 2019 року у наступних секторах:

  • машинобудування(включаючи інжинірингові послуги та інноваційні технології),
  • «зелені»технології(вироблення/зберігання енергії, очищення води та утилізації відходів, та все, що покращує життя суспільства)
  • аерокосмічна промисловість (компоненти та технології для кораблів та літальних апаратів різних категорій, обслуговування літальних апаратів).

Що отримують учасники місії:

Нові торгові можливості для українських малих і середніх підприємств для виходу або розширення власного експорту на ринок Індії;

Встановлення ділових контактів та проведення  B2B зустрічей з індійськими партнерами;

Фінансування організації ділових активностей в Індії:

Індивідуальна організація в2в зустрічей професійною індійською консалтинговою компанією в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);

Оренда приміщень для проведення в2в зустрічей в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);

Логістика та кейтеринг під час ділових подій в двох містах Індії.

Як взяти участь:

Для участі в торговій компанія має  до 10 березня заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/mUzzUk

З-поміж усіх зареєстрованих до участі у місії будуть обрані 8 компаній або проектів. Переможці отримають фінансування консалтингових послуг щодо організації B2B зустрічей в двох містах Індії, покриття витрат на логістичні складові B2B зустрічей, а також на навчання.

Скільки це коштує:

Організація та участь у торговій місії для учасників є безкоштовною і фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування (від 1300 доларів).

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОДІЮ:  https://preview.mailerlite.com/n1s0b3

Ознайомитись із можливостями для українських компаній в секторі зелених технологій та аерокосмічної галузі на ринку Індії для можна за посиланням:

MarketIntelligenceReport: CleantechinIndia: https://goo.gl/CW55v1,

MarketIntelligenceReport: AerospaceinIndia:  https://goo.gl/Pydriw

Залишились запитання? – Звертайтесь:

Ірина Онікієнко ionikienko@fsr.org.ua

Організатор торгової місії до Індії,

Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР.

12.03.2019 13:15