Марина Порошенко взяла участь у відкритті Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Покутські витоки»

news-image
У межах робочої поїздки дружина Президента Марина Порошеко разом із міністром культури України Євгеном Нищуком взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Покутські витоки», який проходив у міському палаці культури «Народний дім» міста Коломиї.
Також  захід відвідали голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою, народний депутат України Андрій Іванчук, громадськість міста.
Марина Порошенко, розпочинаючи фестиваль, зазначила, що для неї є приємною подією перебувати на відкритті даного дійства, адже Прикарпаття, зокрема Коломийщина, славиться багатою народною культурою та талановитими людьми. Цей край надзвичайно різноманітний у етноісторичному, архітектурному і мистецькому плані.
«У цьому літописному місці Галичини вже четвертий рік поспіль проходить відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки», – зазначила Марина Порошенко. – Дуже важливо, що молодь зберігає і популяризує  національний фольклорний напрямок української культури. Саме український народний танець виховує в нашому підростаючому поколінні відчуття гордості, гідності та патріотизму».
Своєю чергою міністр культури України Євген Нищук у вітальному виступі висловив вдячність Марині Порошенко, за візит на Прикарпаття у рамках провадження інклюзивної освіти, та зазначив, що завдяки їй, як голові Українського культурного фонду, прикарпатським дитячим творчим колективам надається підтримка, зокрема і учасникам фестивалю «Покутські витоки».
Після урочистого відкриття фестивалю присутні переглянули виставу «Франко у наших душах».
 
02.03.2019 11:23