Інклюзивно-ресурсний центр Коломиї отримав мобільний ІРЦ

news-image
Під час перебування на Коломийщині дружина Президента України Петра Порошенка Марина Порошенко разом із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та його дружиною Людмилою відвідали Інклюзивно-ресурсний центр.

Марина Порошенко поспілкувалася із керівництвом та тренерами центру, оглянула умови, в яких займаються дітки.

«Реформа інклюзивної освіти – це  невід’ємна частина реформи освіти, коли ми створюємо «Нову українську школу», у якій всі діти мають рівні можливості і доступ до якісних освітніх послуг, - зазначила Марина Порошенко. – Івано-Франківська область активно долучилася до розвитку інклюзивної освіти. Керівництво області і інклюзивно-ресурсних центрів всіляко сприяють розвитку дітей із особливими освітніми потребами, реалізовують необхідні вимоги щодо сучасних підходів у надання освітніх послуг. Адже всі розуміють, що такі діти повинні потрапити до освітніх закладів, а згодом отримати професію і стати повноцінним членом українського суспільства». 

Для удосконалення мережі інклюзивно-ресурсних центрів цього дня закладу передано мобільний інклюзивно-ресурсний центр, який дасть можливість дістатися до найвіддаленіших населених пунктів району і сприяти наданню дітям із особливими потребами необхідних освітніх послуг.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

02.03.2019 10:36