Талановиту молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Cлово про Україну»

27 лютого цього року на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбудеться Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну». Свої ораторські здібності запрошують продемонструвати учнів та вихованців 10-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів творчих об’єднань України

Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну» проводиться задля підтримки творчої молоді, щоб дати можливість розкрити їхні таланти та продемонструвати ораторські здібності. Учням потрібно підготувати 5-хвилинний виступ на тему «Слово про Україну» (промова, презентація, декламування віршів, музичний (пісенний) номер, театральна мініатюра, пісочна анімація тощо). Мова виступу може бути як українська, так і англійська (за власним вибором).

Переможці та призери Всеукраїнського конкурсу будуть нагороджені дипломами (грамотами), учасники – подяками від дирекції Юридичного факультету.

Організаторами цього конкурсу є Юридичний факультет Національного авіаційного університету за сприянням Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Захід буде проходити на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, проспект Комарова, 1.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за тел.: 044-400-43-01, 063-737-40-47. Кількість учасників обмежена.

08.02.2019 11:20