Шановні прикарпатці!

news-image
Проголошення Соборності України – здійснення багатовікових мрій нашого народу про незалежну національну державу.

Щороку ми відзначаємо це свято в день маніфесту Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, в час, коли відбулося об’єднання українських земель. Саме Акт Злуки 22 січня 1919 року продемонстрував всьому світові неподільність українських земель та єдність багатостраждального народу.

Соборність стала передумовою до проголошення незалежності нашої держави у 1991 році – нового статусу Української держави – самостійної, незалежної, рівноправної у зовнішніх відносинах держави. Це стало новим етапом в історії розвитку України.

У 2014 році перед українським народом постала чергова загроза – російська інтервенція, яка змусила всіх – від Сходу до Заходу – об’єднатися задля збереження цілісності території держави, її незалежності та єдності.

Десятки тисяч військових із різних міст України стали на захист рідної землі, демонструючи палку любов до Батьківщини. Тисячі із них назавжди залишаться у нашій пам’яті, про них згадуватиме не одне покоління українців. Для мільйонів вони стануть національними героями.

Вивчаючи історію становлення України, пам’ятаймо, що лише у єдності наша сила. Лише разом ми здолаємо ворога, відновимо економіку, збережемо національну мову, українську церкву, автентичні прадавні традиції та культуру.

Слава Україні!

 

Голова обласної
державної адміністрації                                                   Олег Гончарук

22.01.2019 08:30