Дні кар’єри ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні році планує провести у 2019 в 15 містах України «Дні кар’єри ЄС», які є частиною проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні».

Основна мета заходів - допомога студентам та випускникам підвищити свої навички та знання. Заходи акцентують увагу на ролі Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та висвітлюють програми ЄС, направлені на розвиток нових бізнес-можливостей для українських та європейських компаній, що сприятиме створенню нових робочих місць та можливостей для працевлаштування громадян України.

Представництво ЄС запрошує до співпраці громадські організації та інформаційні центри ЄС, на базі вищих навчальних закладів.

Очікування від потенційних партнерів у проведені «Дні кар’єри ЄС» є такими:

- мають у наявності необхідні приміщення та обладнання для проведення заходу;

- можуть залучити щонайменше 400 учасників;

- можуть залучити місцеву владу, зацікавлені сторони та компанії;

- спроможні забезпечити висвітлення заходів у ЗМІ, забезпечити участь засобів масової інформації (телебачення, радіо, онлайн ресурсів) та провести прес-брифінги та висвітлення в соціальних мережах.

«Дні Кар'єри ЄС» будуть проходити третій рік поспіль. У попередні роки кожен захід відвідали понад 400 учасників та десятки місцевих компаній. У 2019 році даний захід відбуватиметься у 15 провідних вищих навчальних закладах та буде активно залучати всі зацікавлені сторони, зокрема, місцеві органи влади, представників бізнес-асоціацій, представників регіональних торгово-промислових палат, а також місцевих компаній. Для проведення «Днів Кар'єри ЄС» у рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» серед усіх кандидатів буде відібрано 15 організацій.

Цього року програма кожного заходу включатиме:

- панельну дискусію "Професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?";

- 2-3 тренінги на теми побудови кар'єри (написання резюме та мотиваційного листа, самопрезентацїї, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній);

- ярмарок вакансій, де місцеві фірми зможуть взяти на роботу молодих фахівців.

Університети, ВНЗ та організації громадянського суспільства, які зацікавлені в організації заходів та інші структури, які мають намір долучитися, можуть звертатися до Представництва ЄС в Україні (контактна особа пані Вікторія Давидова, victoria.davydova@eeas.europa.eu) або до проекту Представництва Європейського Союзу «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Украйні» безпосередньо (контактна особа Ірина Диба 098 542 28 63).

11.01.2019 11:26