У облдержадміністрації відзначили нагородами кращих прикарпатських спортсменів і тренерів

news-image
Сьогодні під час засідання колегії управління спорту облдержадміністрації прикарпатських спортсменів і тренерів, які досягли вагомих результатів у 2018 році, нагородили відзнаками, грамотами та грошовими сертифікатами.

Почесні нагороди їм вручили голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

Вітаючи спортсменів напередодні Різдвяних і новорічних свят із перемогами на світових та європейських змаганнях, Олег Гончарук побажав їм міцного здоров’я, впевнених перемог на змаганнях, сили і натхнення. А тренерам – більше можливостей для належної підготовки майбутніх чемпіонів.

«Завдяки вам, слава про наш край поширюється не тільки на територію України, а й  у світі загалом. Хочу подякувати тренерам за те, що вони є взірцем виконання свого обов’язку. Мені приємно, що в області відкриваються спортивні майданчики та будуються стадіони, адже це дасть можливість молодому поколінню активніше долучитися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, - зазначив Олег Гончарук. – Тому спільно з депутатським корпусом обласної ради робитимемо все можливе, аби наші спортсмени мали всі можливості для досягнення успіху, а їх тренери - для підготовки гідних чемпіонів».

За вагомі досягнення,  високий професіоналізм спортсменам і тренерам області вручили грошові сертифікати.

26.12.2018 11:52