Олег  Гончарук: У День Святого Миколая важливо допомогти тим, хто потребує цього

news-image
Сьогодні, у День Святого Миколая, у селі Тишківці Городенківського району відбулося традиційне святкове дійство для дітвори із різних районів області.
На захід завітали голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою, народний депутат  України Анатолій Матвієнко із дружиною Ольгою, депутати обласної ради, духовенство, громада села.
Біля каплички Святого Миколая мешканці села та гості помолилися за мир в Україні та усьому світі.
Вітаючи учасників дійства, очільник Прикарпаття зазначив, що спільна молитва за мир в Україні здатна об’єднувати всі покоління.
«Сьогодні у молитві до Святого Миколая ми просимо здоров’я для захисників України, адже вони стоять на сторожі нашої суверенності та незалежності, боронять спокій і добробут кожного українця, - звернувся до присутніх Олег Гончарук. – Це свято символізує добро, вчить нас бути щирими та щедрими, допомагати всім тим, хто потребує допомоги».
Доброю традицією святкувань стали щорічні подарунки тишківським дітям від керівника області. Цьогоріч Олег Гончарук спільно із дружиною Людмилою подарували для Тишківського навчального виховного комплексу спортивний інвентар та електронні книги. Вони висловили надію, що дані подарунки принесуть покращення умов навчання та дозвілля вихованців.
 «Кожного року на святкування Дня Святого Миколая до Тишківців приїжджають все більше і більше людей. Такий святковий захід проводиться 12 рік поспіль. Маю надію, що Святий Миколай допоможе і дасть нам сил для розбудови щасливого майбутнього нашої держави. Для успішного майбутнього нам потрібна єдність. І такою подією стало утворення Православної церкви України» - зазначив Анатолій Матвієнко.
Цього дня у садибі Святого Миколая на діток чекали багато подарунків, частування за солодким столом, конкурси та призи. Своєрідним завершенням заходу стала святкова вистава, яку подарували актори Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.
19.12.2018 20:29