Дорогі військовослужбовці!

news-image
За роки новітньої історії українське військо здолало тернистий шлях становлення, від спроб знищення до всенародного визнання.

У запеклих боях на Сході держави Збройні сили України відстояли наше майбутнє, підтвердили правильність шляху до високих стандартів безпеки, економіки і соціального захисту Євросоюзу, членства в НАТО. Ми вистояли і зберегли свою незалежність саме завдяки відвазі, героїзму та самопожертві українського воїна.

Пишаємося Збройними силами України, які у складний період нашої історії – введення на окремих територіях держави воєнного стану, надійно виконують важливу місію – оберігають майбутнє нашої держави, демонструють незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги.

Вітаючи вас із Днем Збройних сил України, святом кожного, хто стояв і стоїть на захисті нашої держави, оберігає мир та спокій народу, пам’ятаємо, яку дорогу ціну заплачено за нашу спільну перемогу над підступним ворогом, усіх бойових побратимів, які поклали своє життя за самостійну, незалежну, успішну Україну!

Ваша мужність, стійкість, відвага та професіоналізм вселяє українському народу та світовій спільноті віру у  відновлення миру в Україні.

Сердечно зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

 

Голова обласної
державної адміністрації         Олег Гончарук

Голова
обласної ради          Олександр Сич

06.12.2018 08:06