Для керівників та власників бізнесу в Івано-Франківську пройде форум «Тренди бізнесу 2019»

29 листопада, у четвер, в Івано-Франківську (вул. Незалежності 40, готель «Надія») для підприємців малого і середнього бізнесу відбудеться форум «Тренди бізнесу 2019». Подію організовує Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, заснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Спікери форуму «Тренди бізнесу 2019»:

Любомир Чорній спеціаліст з питань розвитку малого і середнього підприємництва, регуляторної політики, місцевого економічного розвитку та бюджетної політики. Тема: «Бізнес-тренди, які змінять бізнес у 2019».

Дмитрій Горлін експерт в цифровій трансформації бізнесу, Best CIO 2015, засновник ABM Digital Distribution. Тема: «Digital трансформація бізнесу. Технологічні тренди».

Ігор Гут — системний дослідник бізнесу, провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу, керуючий партнер шведсько-українського проекту DYB. Тема: «У пошуках гармонійної бізнес- моделі. Як залишитись в тренді у 2019».

Андрій Сірук засновник і директор агентства ARTEFACT.St., учасник програми RISING STARS від Google. Тема: «Актуальні інструменти інтернет-маркетингу для вашого бізнесу».

Програма форуму включає презентації можливостей для бізнесу від представників Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та організаторів форуму: Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаного на базі Клубу Ділових Людей Україна.

Окрім того, пройде панельна дискусія «Споживчі тренди в Україні: Що обирає клієнт сьогодні і що впливатиме на його вибір завтра». Також для учасників форуму буде організований бізнес-нетворкінг для налагодження ділових контактів.

Детальніша інформація про форум «Тренди бізнесу 2019» за посиланням https://is.gd/pIf9YA

З питань реєстрації ЗМІ звертайтесь за номером +380630351044 або надішліть листа на адресу iryna.shvydko@bc-club.org.ua.

Контактна особа: PR-менеджерка Ірина Швидко.

27.11.2018 16:17