Івано-Франківщина долучилися до проекту Марини Порошенко із розвитку інклюзивної освіти

news-image
У ході візиту Марина Порошенко та голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

"Сьогодні дуже важлива подія для  Івано-Франківської області, - зазначила Марина Порошенко. -  Ми дуже раді, що наша ідея втілюється в життя. Найголовніше, щоб інклюзивна освіта розвивалася за однаковими стандартами незалежно від області".

Очільник Прикарпаття подякував першій леді та висловив сподівання, що програма інклюзивної освіти забезпечить прикарпатських дітей з особливими освітніми потребами  рівним доступом до якісної освіти.

"В нашій області є 7 тисяч дітей, яким потрібні особливі умови. Хочу подякувати вам за те, що допомагаєте нам впроваджувати ті ідеї, які ще вчора здавалися неможливими. Дана програма дозволить створення умов на Прикарпатті для розвитку інклюзивної освіти та буде спрямована не тільки на отримання нових знань майбутніми вчителями а і на забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах", – наголосив Олег Гончарук.

За словами очільника Прикарпаття на сьогоднішній день вже існує 16 інклюзивних центрів в області.

З метою створення доступних та якісних умов навчання таких дітей Фонд Порошенка ініціював та разом із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробив типові проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати, які включені до стандартів нового освітнього простору в рамках концепції «Нова українська школа». Марина Порошенко передала ці проекти Олегу Гончаруку для реалізації у Івано-Франківській області

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

09.11.2018 18:50