Із 3 по 24 травня 2019 року стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках програми «High Level Experts Programme» (HLEP) навесні 2019 року.

У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто ознайомитися з роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та інших органів державної влади, з принципами функціонування німецького апарату державного управління та заглянути у багатогранність міжнародних відносин. Програма, що відбудеться у 2019 році охоплює вузько спеціалізовані семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із ЗМІ, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст.

Робоча мова для учасників програми - англійська.

Участь у програмі стажування HLEP можуть брати:

- державні службовці  України;

- які ще не досягли 40-річного віку;

- володіють англійською мовою на відмінному рівні (приблизно С1);

- мають щонайменше 1 рік досвіду роботи у середній ланці державного управління і це підтверджено довідкою з місця роботи;

- цікавляться українською та німецькою політикою.

Кандидатам необхідно подати:

- мотиваційний лист англійською мовою із зазначенням основних фахових інтересів (максимально 1 сторінка);

- CV англійською мовою з фотокарткою паспортного формату (прохання обов'язково зазначити у CV особисту електронну пошту та номер мобільного телефону);

- довідку з місця роботи з інформацією, з якого часу і на якій посаді працює кандидат (в оригіналі, українською мовою);

Зазначений вище пакет документів подається поштою до політичного відділу Посольства Німеччини в Україні (адреса: 01901, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 25) до 30 листопада 2018 року. Заявки, які надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Спочатку посольство здійснить попередній відбір заявок. Потім попередньо відібрані кандидати отримають нагоду особисто представити себе в Посольстві, де їм, серед іншого, належить скласти письмовий тест англійською мовою (14-18 січня 2019 року) та пройти співбесіду (середина лютого 2019 року).

Відібрані кандидати матимуть можливість пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина в період з 3 до 24 травня 2019 року. Всі учасники отримують загальну суму на транспортні витрати, а також добові, безкоштовне помешкання в Берліні та страхування на період стажування у Німеччині.

З можливих питань щодо програми HLEP просимо звертатися до відділу політики Посольства Німеччини за електронною адресою:pol-30@kiew.diplo.de

05.11.2018 15:25