Олег Гончарук взяв участь у відкритті спортивних майданчиків у Рогатині

news-image
На  базі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття двох спортивних майданчиків.

З визначною подією в житті коледжу та району привітали студентів голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, директор Рогатинського державного аграрного коледжу, депутат обласної ради Ігор Тринів, Рогатинський міський голова Сергій Насалик.

Очільник Прикарпаття  у своєму вітальному виступі сказав: «Мене завжди переповнює почуття радості коли ми відкриваємо такі об’єкти. Адже,  розбудовуючи спортивну інфраструктуру, ми даємо можливість молодому поколінню з користю для здоров`я проводити вільний час. Хочу наголосити, що робота в цьому напрямку продовжується і ще багато населених пунктів отримають спортивні майданчики. Тож сьогодні вітаю вас із цим спортивним святом! Я бажаю всім вам родинного затишку, добробуту, мирного неба! Слава Україні!»

Також Олег Гончарук зазначив, що для облдержадміністрації одним з основних напрямків роботи щодо розвитку спорту є будівництво спортивних майданчиків. І мова йде як про спорудження таких майданчиків у населених пунктах області, так і про формування сучасної інфраструктури для різних видів спорту. Зокрема, за попередні роки на Прикарпатті спорудили за стандартами UEFA стадіон в Івано-Франківську, а в національному технічному університеті нафти і газу завершено ремонт легкоатлетичного комплексу, який відповідає олімпійським нормам. За останні три роки завдяки фінансуванню з державного бюджету, завдяки спільній позиції депутатського корпусу обласної ради, на Івано-Франківщині облаштовано 87 спортивних майданчиків, - додав очільник області.

Директор коледжу Ігор Тринів  подякував всім,  хто надав суттєву допомогу у будівництві спортивних майданчиків та зауважив, що відкриття даної споруди – довгоочікуване свято для студентів та  всього викладацького колективу коледжу. Також він зазначив, що у 2019 році планується осучаснення даних спортмайданчиків, які будуть включати в себе бігову доріжку, стрибкову яму і ряд тренажерних споруджень.

Міський голова Рогатина Сергій Насалик додав, що саме плідна співпраця місцевого та обласного бюджетів реалізувала поставлену задачу щодо відкриття даних майданчиків. Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Він зауважив, що відтепер молодь Рогатинщини віддаватиме перевагу заняттям спортом на спортивних спорудах, тим самим зміцнюючи своє здоровя.

25.10.2018 10:12