Шановні освітяни Прикарпаття!

news-image

Доброю традицією стало в першу неділю жовтня вшановувати працівників освітньої галузі, які навчають і виховують молоде покоління українців, даючи їм знання та  закладаючи міцні підвалини майбутнього.

Педагог – це професія, яка потребує багато зусиль та терпіння. Саме він, невтомно і наполегливо плекає майбутнє молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

Висловлюємо вам щиру подяку за  вагомий внесок у підвищення освітнього рівня нашої країни. За те, що ви своїм вмінням зароджуєте любов у серцях свої вихованців до Батьківщини. Дякуючи вам Прикарпаття прославилося на освітянському просторі України та за її межами талановитими дітьми, переможцями всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань.

Цьогоріч народилася нова сторінка українського освітнього простору європейського зразка. Одна з найбільш очікуваних реформ, яка дала початок Новій Українській Школі. Сьогодні, коли суспільство динамічно розвивається, нам потрібно іти в ногу із часом, забезпечувати інноваційний розвиток підростаючому поколінню, формувати їх цінності, розвивати креативність та творче мислення.

Бажаємо вам, шановні вчителі, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, вагомих здобутків на освітянській ниві!

 

Голова обласної
державної адміністрації       Олег Гончарук

Голова
обласної ради      Олександр Сич

07.10.2018 08:00