Всеукраїнський вишкіл для майбутніх тренерів Школи виховників Джур

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському вишколі для майбутніх тренерів Школи виховників Джур, який реалізовує Тернопільська місцева організація Всеукраїнської молодіжної ГО «Асоціація трудових об'єднань молоді України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Термін та місце проведення: 21-23 вересня 2018 року поблизу Тернополя.

Мета: підготовка тренерів, які в майбутньому будуть проводити вишколи для виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Даний вишкіл буде першим кроком у створенні Школи виховників Джур - Всеукраїнської вишкільної програми, ціллю якої є підготувати тисячі активістів-волонтерів, педагогів чи громадських діячів, які вирішили стати виховниками в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» і створити постійно діючі осередки - курені.

На цей семінар-тренінг будуть відібрані кращі спеціалісти із розвитку гри за останні десять років, які мають особистий успішний виховницький досвід, хист і можливість стати тренерами, щоб ділитись своїм досвідом і навчати інших, як стати виховниками.

Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію за проїзд.

Телефон для уточнення та запитань – 063 067 77 84, Соломія.

Зголоситись можна за посиланням.

11.09.2018 11:22