Всеукраїнський молодіжний форум НАТО

4-5 жовтня 2018 року у м. Києві планується проведення Всеукраїнського молодіжного форуму НАТО

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України; Департамент молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація); Київський молодіжний центр; Центр інформації та документації НАТО в Україні; ГО «Спільна перемога»;інші партнерські організації.

Участь у Форумі можуть взяти представники:інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю, установ, що працюють з молоддю, зокрема молодіжних центрів;студентського самоврядування;активної молоді, яка має бажання поширювати достовірну інформацію про НАТО серед молодих людей у регіоні, у якому вони проживають.

Для того, щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити заявку до 18 вересня 2018 року за посиланням.

Рішення про відбір учасників буде повідомлено до 21 вересня 2018 року електронною поштою.Також електронною поштою учасникам будуть надані матеріали про діяльність НАТО.

Витрати на проживання, харчування та проїзд (потяг: пласкарт, купе; автобус; інтерсіті: ІІ клас) здійснюються за рахунок організаторів.

Важливо! 

Учасники повинні бути готовими та мати бажання бути мультиплікаторами і після проведення заходу проводити подібні заходи у регіоні, де вони проживають.

Обов'язково ознайомитися з матеріалами про дільність НАТО, які організатори надішлють електронною поштою.

11.09.2018 11:00