Олег Гончарук: У День незалежності України ми повинні згадувати всіх, хто виборював цю незалежність, жертвуючи своїм здоров’ям і життям

news-image
Сьогодні, напередодні Дня Незалежності України, в Івано-Франківському академічному українському обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулися урочистості та святковий концерт. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, керівництво обласної та міської влади, громадськість міста та області.

Вітаючи  присутніх зі святом, Олег Гончарук зазначив, що  День незалежності – це не просто найбільше державне свято, а передусім день, коли ми повинні згадувати всіх, хто виборював цю незалежність, часто жертвуючи своїм здоров’ям і життям.

«Сьогодні, у час буремних подій, які впродовж чотирьох років тривають у східних областях нашої держави, слова вдячності хочу адресувати сучасним Героям України. Тим, які віддали своє життя на Майдані і на східному кордоні України, захищаючи наше право мати власну державу, - наголосив очільник Прикарпаття. – Шануємо і подвиги тих, хто втрачаючи власну свободу продовжує демонструвати любов до рідної землі, перебуваючи у російській в’язниці. Це, зокрема, кримчанин із російським прізвищем Олег Сенцов, який кинув виклик системі, що вже стільки років безкарно тероризує увесь світ. Саме завдяки його неймовірному патріотизму і самопожертві ми сьогодні маємо незалежну Україну. Саме завдяки таким людям, як Олег Сенцов, Україна буде завжди. Україна буде вільною,сильною та незалежною європейською країною».

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

23.08.2018 16:09