Олег Гончарук взяв участь у церемонії підняття Державного Прапора України

news-image
Сьогодні на Вічевому майдані в обласному центрі, у День Державного Прапора України, відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу. Участь у її проведенні взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, Івано-Франківській міський голова Руслан Марцінків, представники громадських організацій, діячі культури та мистецтва, жителі та гості Прикарпаття.

Право підняття Державного Прапора спільно з керівниками області та міста надали голові станиці Галицького братства вояків УД УНА «Галичина» Михайлу Мулику, ветерану визвольних змагань Роману Яремаку, учаснику бойових дій на Сході України Павлу Ткачуку та сину загиблого у боях під Іловайськом Романа Грицика.

Освятили та благословили національне знамено священнослужителі різних конфесій.

«Сьогодні особливий день для кожного українця, адже ми вшановуємо нашу національну святиню – Державний Прапор України, - зазначив Олег Гончарук. Національний стяг є символ блакитного мирного неба і щедрих пшеничних полів на просторах України, одвічне прагнення народу до волі та незалежності, віри у світле майбутнє українців. Український прапор – кредо незламності духу нашого народу, адже саме під жовто-блакитним знаменом наші пращури йшли в бій за рідну землю кілька століть тому. А сьогодні він майорить у зоні проведення операції об’єднаних сил у східних областях держави, де триває російська збройна агресія проти України. Віримо, що прапор стане символом нашої перемоги та благо добробуту і процвітання України».

Варто додати, що під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про захисників держави, які віддали життя, боронячи рідну землю.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

23.08.2018 11:41