Про соціальні проекти Social Project Awards

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards. Її організаторами є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive за підтримки компанії «Цитрус».

Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином – почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбаністика, волонтерство.

Відтак, для участі у другій премії соціальних проектів Social Project Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням: http://awards.org.ua/

Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Ознайомитися з детальнішою інформацією можна за посиланням: https://awards.org.ua/ та за телефоном: (093) 100 73 76

30.07.2018 15:58