Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Івано-Франківську та Калуші

3-5 липня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Івано-Франківськ та Калуш з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:
 • Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу
 • Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь
 • Коли? 3 липня, 13:30 – 15:00 Де? м. Калуш, Палац культури «Юність», вул. О. Тихого, 6, 2 поверх
 • Коли? 5 липня, 12:00 – 13:30
 • Де? м. Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, гуманітарний корпус, студентський простір Paragraph, вул. Шевченка 57 (вхід зі сторони вул. В. Чорновола).

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

 • Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
 • Коли?  3 липня, 15:30 – 17:00  Де?  м. Калуш, Калуська міська рада, вул. І. Франка, 1.
 • Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

 • Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
 • Коли?  4 липня, 14:00 – 15:30  Де? м. Івано-Франківськ, Intellect HUB, вул. Вірменська, 1 (3-й поверх).
 • Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, Young European Ambassadors, EU Neighbours, EU Study Days, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться в Івано-Франківську на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation;

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2154839454749113/

 • Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»
 • Коли?  4 липня, 16:00 – 19:00  Де? м. Івано-Франківськ, Intellect HUB, вул. Вірменська, 1 (3-й поверх).
 • Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: - термінологія грантових заявок і тендерів; - хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; - види грантової допомоги; - як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; - принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання. / ТРЕНЕР: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/391925047962129/

 • Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
 • Коли?  5 липня,  15:00 – 18:00
 • Де? м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Галицька, 63А.

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про європейську програму підтримки малого та середнього бізнесу COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), програму Еразмус для молодих підприємців (Erasmus for Young Entrepreneurs), а також можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі. Також буде презентована діяльність Івано-Франківського Центру підтримки бізнесу у знаходженні партнера та виходу на європейський ринок.

Серед головних експертів семінару: Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва Управління підприємництва, Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України / Назар Дзюбанюк, директор компанії «Елітфіто» та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar; подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/448376072300135/

Візит Представництва ЄС до Івано-Франківської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua або до Ірини Широкової, +38(097)1772416,  ishyrokova@internews.ua

26.06.2018 16:15