Хакатон «Нові ІТ – рішення для працевлаштування молоді»

З метою сприяння зайнятості молоді Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний центр працевлаштування» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту у період з 30 червня по 1 липня 2018 року у м. Вінниця заплановано проведення хакатону «Нові ІТ – рішення для працевлаштування молоді».

Основне завдання Хакатону – в інтенсивному форматі, використовуючи командне програмування, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме працевлаштуванню, створенню нових робочих місць та само зайнятості молоді.

15 червня 2018 року в межах даної тематики будуть анонсовані завдання, які команди мають вирішувати протягом двох тижнів дистанційно і після того представити свої рішення у Вінницю куди вони будуть запрошені та два дні працюватимуть у супроводі менторів, щоб показати найкращий прототип і перемогти. Команди мають складатися з 3-4 осіб. Якщо команда має свою ідею для реалізації, вона може її узгодити із оргкомітетом і працювати над нею.

Просимо інформувати щодо можливості участі громадські організації, вищі навчальні заклади та установи, які працюють у напрямку працевлаштування молоді.

Відповідальна особа за проведення заходу – Святослав Абрамюк,  моб. тел. 0989342524      

 

 

13.06.2018 11:53