Щодо проведення торгової місії до Держави Ізраїль

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано на період з 22 по 24 липня 2018 року проведення торгової місії до Держави Ізраїль.

До складу бізнес-делегації запрошуються представники українських підприємств ІТ та меблевого секторів.

Торгова місія дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

«Ізраїль визначений Експортною стратегією ринком у фокусі для нашого експорту. Він багато імпортує - $69,1 млрд у 2017 році. Тому маємо великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту наших товарів і послуг на цей ринок», - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Вона додала, що цьому сприятиме Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем, яка відкриє можливості й конкурентні переваги для українських експортерів. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди.

«Український експорт до Ізраїлю зростає. Минулого року він зріс на 19% і склав $781 млн. Тому зараз саме час шукати нові контакти та можливості для українського бізнесу в перспективних секторах. Ми залучили до організації B2B зустрічей, в рамках місії, професійного ізраїльського бізнес-консультанта, який проводитиме глибокий аналіз ринкових можливостей для кожної окремої української компанії-учасниці. Це дозволить компаніям детальніше вивчити ринок та краще підібрати потенційних бізнес-партнерів під час зустрічей», - зазначила Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з представниками Посольства України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

Реєстрація триває до 6 червня 2018 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdomzQoR9ncl6OBMEmQVDalRDbYQV9gcdcuEqTILO5Apo-MlA/viewform

Торгова В2В місія організована у співпраці з Міністерство закордонних справ України. Програма фінансується ініціативою EU4Business за підтримки European Bank for Reconstruction and Development (EBRD).

Як відомо, експорт товарів до Ізраїлю за І кв. 2018 року склав $179 млн. За цей період з’явилось 157 нових товарних позицій, це додаткові $4,2 млн експорту товарів.

Відбір компаній для участі в місії проходитиме з 6 до 20 червня 2018року. Контактна особа: Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту: ionikienko@epo.org.ua

Критерії відбору учасників:

  • Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа).
  • Компанія є малим або середнім бізнесом – максимум 250 працівників.
  • Власність підприємства: принаймні 51% українських акцій.
  • Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою.
  • Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії (авіаквитки, проживання, харчування).
  • Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.
  • Хороша репутація.
05.06.2018 15:55