Щодо проведення торгової місії до Республіки Австрія

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано на період з 4 по 6 липня 2018 року проведення торгової місії до Республіки Австрія (м. Відень).

Передбачається, що офіційну делегацію очолить заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Торговий представник України      Н. Я. Микольська.

До складу бізнес-делегації запрошуються представники українських підприємств-виробників продуктів харчування та напоїв.

«Експортна стратегія визначає, що країни ЄС мають ключову роль серед «ринків у фокусі» для нашого експорту. Експорт туди постійно зростає. Наприклад, за перший квартал цього року експорт українських товарів до ЄС зріс на 27,4% і склав $5,1 млрд. До Австрії - на 11,6% та склав $142,9 млн за той же період. Тому ми створюємо додаткові можливості для наших експортерів на ринку Австрії, адже торгові місії є інструментом для виходу українських компаній на експортні ринки», - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

 За словами Керівника Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку Мар’яни Каганяк, участь у торгових місіях дає можливість кожній компанії отримати унікальний досвід: «Це можливість ознайомитися та краще зрозуміти особливості ведення бізнесової та господарської діяльності місцевих компаній. Кожен учасник отримує реальний досвід ведення переговорів з потенційними іноземними партнерами та корисні контакти, які згодом можуть перерости в контракти. І, нарешті, це нові знайомства з українськими експортерами, які часто переростають у нові бізнес-ідеї й навіть спільні проекти».

У фокусі місії, зокрема, кондитерські та макаронні вироби; органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка; засоби особистої гігієни та товари для дому. Серед вимог до компаній – готовність виробляти продукцію під «private label».

Програма місії до Австрії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу та з імпортерами і дистриб’юторами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії.

Реєстрація компаній у місії відкрита до 5 червня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/dkPBgg

Контактна особа в Офісі з просування експорту при Мінекономрозвитку: Юлія Котова тел: +380(67)-828-20-35, jkotova@epo.org.ua. 

05.06.2018 13:28