Щодо участі України у виставці «China International Import Expo 2018»

«China International Import Expo 2018» міжнародна виставка, яка проходитиме з 5 по 10 листопада 2018 року у м. Шанхаї (Китайська Народна Республіка). Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та /або фізично.

Продукти та послуги повинні відповідати наступним критеріям:

-  підтверджена якість продукту;

-  інноваційність;

-  високий рівень маркетингового представлення продукту;

-  експортний потенціал.

Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу: GoChina@epo.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном : +38 067 828 20 34, Катерина Співакова, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку.

Зацікавлених щодо участі у виставці  суб´єктів господарювання області прохання інформувати управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації за адресою: 

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21

тел.55-22-66; тел./факс: 55-20-42

 e-mail: ertd@ukr.net

15.05.2018 15:32