Олег Гончарук привітав іванофранківців із Днем міста

news-image
Сьогодні місту Івано-Франківську - центру автентичної культури, невичерпних джерел духовності Карпатського регіону - виповнюється 356 років.

З нагоди Дня міста в Івано-Франківську відбулися урочистості, на які завітали представники влади, дипломатичних кіл, численні іноземні делегації із різних країн, міст-побратимів, жителі обласного центру. Вони урочистою ходою у супроводі оркестру пройшлися центральними вулицями міста від пам’ятника Івану Франку, на честь якого і названий обласний центр, до міської Ратуші, де і відбулося офіційне святкування чергової річниці від заснування Івано-Франківська. 

Розпочалося дійство із благословення представників духовенства різних конфесій. Участь в урочистості взяли голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою, міністр культури України Євген Нищук, голова обласної ради Олександр Сич і міський голова Руслан Марцінків, народні депутати України Анатолій Матвієнко з дружиною Ольгою і Михайло Довбенко з дружиною Тетяною.

«День міста - це свято для усіх, хто тут народився, проживає чи просто приїхав у гості. А гостей сьогодні у нас чимало, адже в ці дні Івано-Франківськ став центром усього Карпатського простору, - наголосив Олег Гончарук. - Завдяки нашій із вами щоденній праці столиця Прикарпаття успішно розвивається як престижне європейське місто, яке втілює в життя європейські ідеї. І за це кожен житель Івано-Франківська заслуговує найбільших слів подяки. Бажаю здоров’я вашим родинам, миру, благополуччя, добробуту. Нехай щастям та радістю завжди наповнюються ваші серця!».

Очільник Прикарпаття зауважив, що іванофранківці не лише зберігають і шанують рідну історію, традиції, але й працюють задля гідного майбутнього нашого міста, розбудовують його економічний, культурний та туристичний потенціал. А головною особливістю міста є усміхнені та привітні жителі.

За словами Євгена Нищука, сьогодні Івано-Франківським славиться неймовірними талантами у різних жанрах, якими можна гордитися не лише в Україні, а по всьому світу. Невипадково місто отримало визнання Ради Європи за відкритість до провадження інновацій, стартапів, усвідомлення того, що найкращий спосіб інвестування – це розвиток людського потенціалу.

Від імені усіх народних депутатів України від Прикарпаття містян привітав Михайло Довбенко. Народний обранець зазначив, що вся робота законодавців спрямована на соціально-економічний розвиток краю, покращення добробуту жителів Івано-Франківщини.

Присутні на святі хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників трагічних подій на Майдані Незалежності, серед яких був і житель Івано-Франківська Роман Гурик, та тих, хто віддав своє життя за збереження єдності та цілісності України у східних областях держави.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

06.05.2018 16:25