Олег Гончарук взяв участь у відкритті ІІІ Міжнародного фестивалю «Карпатський простір»

news-image
Біля пам’ятника Великому Каменяру, на головній сцені Івано-Франківська, відбулося урочисте відкриття ІІІ Міжнародного фестивалю «Карпатський простір».

У церемонії відкриття взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська  Руслан Марцінків, народні депутати  України,  міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, співголова оргкомітету Богдан Струтинський,  надзвичайні і повноважні посли ряду країн, керівники представницьких делегацій з 18 країн-учасниць фестивалю, жителі та гості обласного центру.

Олег Гончарук привітав учасників та глядачів дійства. Посадовець подякував міністерствам культури, науки і освіти, інформаційної політики України, Національному театру оперети, депутатам Верховної Ради України і депутатському корпусу обласної та міської рад, які спільно з виконавчою владою області виступили «єдиним фронтом» задля організації такого дійства.

За словами очільника Прикарпаття, фестиваль може стати своєрідним брендом Івано-Франківщини, адже область є однією із найпривабливіших в Україні та славиться унікальними мистецькими надбаннями. 

«Фестиваль «Карпатський простір» дає позитивний імпульс для розвитку економіки та черговим кроком до зближення Прикарпаття з європейськими країнами», - зазначив Олег Гончарук.

Народний депутат України Анатолій Матвієнко акцентував увагу на основній ідеї та меті фестивалю, яку ставили перед собою його організатори  три роки тому - через культурно-мистецьке співробітництво розвивати співпрацю з країнами Карпатського регіону у різних галузях. За його словами, Прикарпаття – найкращий край нашої держави. Впродовж трьох років фестиваль розвивається, і цьогоріч – це масштабна подія та черговий крок до становлення духовного центру європейських держав. 

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

04.05.2018 18:20