Конкурс проектів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань спрямованих на здійснення соціально психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об'єднаних сил в районах їх проведення  та членів їх сімей, департамент соціальної політики облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка на суму  750 000 грн у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають робочому органу конкурсні пропозиції у друкованій та електронній формі за адресою та у строк, визначені в оголошенні про проведення конкурсу

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу та які зареєстровані на території Івано-Франківської області.

ДОДАТОК

 

Адреса за якою приймаються  конкурсні пропозиції

Конкурсні пропозиції приймаються з 23.05.2019 до 24.06.2018 року у робочі дні з 8:00 до 17:15, перерва з 12:00 до 13:00, за адресою:

місто Івано-Франківськ, вулиця Л. Курбаса, 2, кім. № 29, департамент соціальної політики Івано-Франківської  облдержадміністрації, тел.: (0342) 75-24-67.

Конкурсна пропозиція подається особисто в друкованій та електронній формі.

За додатковою інформацією звертатись до працівників департаменту соціальної політики:

Фіголь Володимир Васильович- головний спеціаліст-юрисонсульт департаменту соціальної політики облдержадміністрації

Контактні дані тел.: (0342) 75-24-67, e-mail: dsp-if-lawyer@ukr.net (у темі листування вказати: «Конкурс проектів соціально-психологічниї реабілітації учасників АТО/ООС та членів їх сімей).

21.05.2019 11:34