До уваги суб’єктів туристичної діяльності. VI Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль

4-5 травня 2018 року у м. Кропивницькому Кіровоградської області відбудеться VI Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль. Захід організований для налагодження ділових контактів між туристичними підприємствами, з метою висвітлення та популяризації досягнень розвитку туризму у регіонах України.

Програмою фестивалю передбачено роботу щорічної міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує - 2018», проведення рекламно-інформаційного туру з метою презентації мальовничих куточків Кіровоградщини, презентацію туристичних маршрутів і заходів подієвого туризму від районів та міст області, ярмарок робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, показові виступи вихованців туристських гуртків.

Для розміщення експозицій на виставці, яка відбудеться у дендропарку м. Кропивницький, безкоштовно надається виставкова площа.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до Кіровоградської обласної державної адміністрації за електронною адресою: ukto_turizm@culture.kr-admin.gov.ua або за телефонами: +38 (050) 65 65 442, +38 (0522) 24 53 66.

17.04.2018 08:49